Kurs ukraińskiego na Ukrainie

ukrainaWe współczesnym świecie, nauka języków obcych staje się naszym obowiązkiem. Ciągle podróżujemy, poznajemy nowe kultury, więc musimy być przygotowaniu na nowe doświadczenia językowe, bo w większości przypadków sama mowa ciała nie wystarczy.
Nauka języków obcych może odbywać się w różnej formie i za pomocą różnych metod. Począwszy od samodzielnej nauki z internetowym kursem, a skończywszy na zajęciach z native speakerem. Trzeba jednak przyznać, że jeśli zależy nam na prawdziwych efektach, a w nauce języka obcego cenimy sobie najbardziej możliwość odnalezienie się w każdej językowej sytuacji, która spotka nas poza granicami naszego miasta powinniśmy postawić na kursy językowe odbywające się za granicą. Może więc kurs języka obcego poza Polską?

JĘZYK UKRAIŃSKI – DLACZEGO WARTO?

Starając się nauczyć języka obcego warto pomyśleć o tej formie, jest ona najlepsza i najbardziej efektywna, a do tego można spędzić ciekawe wakacje. W ogromie ofert związanych z językowymi, wakacyjnymi wakacjami należy wybrać opcję najlepszą dla siebie.
Warto pomyśleć o nauce języka u naszych wschodnich sąsiadów – Ukraińców. Jest to ciekawa propozycja, która zdaje się konkurować na przykład z kursami języka angielskiego odbywającymi się na przykład w Londynie. Język ukraiński, który staje się w ostatnich czasach coraz bardziej popularny, warty jest naszej uwagi.

MOŻLIWOŚCI NAUKI JĘZYKA NA UKRAINIE
Szkoły językowe proponują wiele rodzajów zagranicznych kursów języka ukraińskiego, w bardzo dużej rozpiętości cenowej. Warto wymienić chociażby trzy podstawowe, tak zwane standardowe kursy języka ukraińskiego, które można poddawać wszelkim modyfikacją ze względu na potrzeby i oczekiwania kursantów:

  1. Indywidualne kursy języka ukraińskiego, które rozpoczynają się na wszystkich poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Warto jednak wspomnieć, że tego typu kursy są bardzo intensywne. Cena takiego kursu wynosi w granicach ok. 1000 zł za jeden tydzień zajęć kursowych na Ukrainie. Warto również wspomnieć, że tych tygodni może być bardzo dużo, ponieważ niektóre szkoły językowe proponują nawet kursy trwające 52 tygodnie.
  2.  Nauka języka ukraińskiego w grupach, która również odbywać się może na wszystkich poziomach zaawansowania kosztować będzie nieco mniej, ponieważ tygodniowa opłata za taki kurs wynosi ok. 600zł. Należy również wspomnieć, że tego typu kursy również można wydłużać do kilkudziesięciu tygodni.
  3.  Indywidualne kursy języka ukraińskiego, których cena rozpoczyna się od 1000zł na tydzień nauki, w którym odbywa się 20 godzin zajęć po 45 minut.

Bez wątpienia należy stwierdzić, że zagraniczne kursy językowe nie tylko pomagają opanować język obcy, ale również dają możliwość kontaktu z inną kulturą.

Udostępnij na:
1
0Dodaj komentarz