Luksusowy Sylwester SPA w Bieszczadach

Sylwester najczęściej kojarzy się z doskonałą zabawą, eleganckim balem, domowym, kameralnym spotkaniem, czy też impreza na rynku w jednym z miast. Jednak nie każdy chce przywitać Nowy Rok tańcząc, jedząc, rozmawiając, czy słuchając muzyki. Dla niektórych, Sylwester to doskonały pretekst do wypoczynku, wyjazdu w ulubione lub całkiem nieznane miejsce, albo też całkowity relaks, odpoczynek, oderwanie się od codziennych spraw, trosk, a dla odmiany zatroszczyć się o dobre samopoczucie duchowe i fizyczne. Doskonałym miejscem na relaks, odpoczynek i odnowę, jest oczywiście ośrodek SPA, a jeśli dodatkowo znajduje się on w Bieszczadach, jednych z najbardziej urokliwych zakątków Polski, to do szczęścia nie potrzeba już nic więcej, a pobyt ten gwarantuje nam całkowitą odnowę. Wejście w Nowy Rok całkowicie odnowionym i zrelaksowanym, gwarantuje udany i dobry rok.

Sylwester w Bieszczadach już sam w sobie jest doskonałym rozwiązaniem, a połączony z pobytem w luksusowym salonie SPA, których zresztą w tych górach nie brakuje, odnawia nie tylko ciało, ale przede wszystkim ducha. Przepiękne widoki, świeże, górskie powietrze, liczne atrakcje w plenerze, takie jak kulig prawdziwymi saniami, zakończony ogniskiem z kiełbaskami i grzeńcem, na pewno poprawi samopoczucie każdej osobie.

By móc skorzystać z dobrodziejstw salonów SPA, można, tak wynająć pokój lub apartament w hotelu, dworze lub bardziej ekskluzywnym pensjonacie, które w swojej ofercie mają właśnie specjalne gabinety odnowy biologicznej.

Drugim rozwiązaniem, jest wynajęcie pokoju na kwaterze prywatnej, pobyt w gospodarstwie agroturystycznym, bieszczadzkim domku do wynajęcia, lub w jednym z pensjonatów po ukraińskiej stronie Bieszczadów, a następnie korzystanie z usług salonów odnowy biologicznej, oczywiście po uprzednim zarezerwowaniu sobie interesujących nas zabiegów.

Dzięki ogromnej konkurencyjności i dużym zainteresowaniem tak turystów, dla których wystarczający będzie pokój w schronisku czy bacówce, jak również tych, którzy chcą w górach zażyć odrobinę luksusu. Stąd też obok niewielkich pensjonatów, domków górskich, domów wczasowych i schronisk młodzieżowych powstały ekskluzywne hotele nie tylko nad Soliną, ale także w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu można spędzić uroczego Sylwestra w Wetlinie, Cisnej, czy innej miejscowości.

Kilkudniowy pobyt w hotelu ze SPA daje jednak nie tylko możliwość zaznania zabiegów na całe ciało, włosy, skórę i paznokcie, ale także moc innych atrakcji. Dlatego też pobyt w takim miejscu może wiązać się także z szusowaniem na bieszczadzkich szlakach, spacerami, wycieczkami, ale też możliwością wzięcia udziału w eleganckim balu sylwestrowym nad Soliną.

By jednak cieszyć się doskonałą obsługą, najlepiej jest nie odkładać rezerwacji na ostatni moment. Oferty last minute na Sylwestra co prawda są, jednak nie są one już tak ekskluzywne, jak te wybierane na długo przed sezonem.

Sylwester w ośrodku lub hotelu SPA jest świetną firmą przywitania Nowego Roku dla singli i par. Taki Sylwester to nie tylko dobra zabawa, ale także odpoczynek i relaks.

Udostępnij na:
0
0RelatedPost

Dodaj komentarz