Pomysły na taniego Sylwestra z przyjaciółmi

Jak spędzić Sylwestra z przyjaciółmi?Kiedy zbliża się Sylwester zastanawiamy się jak go spędzić w tym roku. Najwięcej szalonych pomysłów mają młodzi ludzie, którzy lubią gdy coś się dzieje. Powitanie Nowego Roku to oczywiście wyjątkowa okazja i dlatego każdy chce to zrobić w ciekawy sposób oraz dobrze zapamiętać ten raz. Natomiast niezwykle istotne jest samo towarzystwo. Jeśli ono jest odpowiednie i zgrane, to bez względu na miejsce impreza sylwestrowa na pewno będzie udana. W myśl przysłowia co dwie głowy to nie jedna, w grupie przyjaciół łatwiej też na pomysł gdzie i jak ją zorganizować.

Studencki sylwester na pewno nie powinien być zbyt drogi. Młodzi ludzie nie mają zwykle pieniędzy, żeby wybrać się na bal do hotelu lub restauracji. Oczywiście zawsze można zrobić imprezę składkową u kogoś w domu. Jeżeli każdy przyniesie coś do jedzenia i picia, to właściwie na nic więcej nie trzeba wydawać pieniędzy. Muzykę i atrakcję zorganizuje się samodzielnie. Inny pomysł to wybranie się całą grupą na Sylwestra w pubie lub klubie. Trzeba wtedy zapłacić za bilet i za drinki na miejscu. Jednak nie są to bardzo wygórowane ceny, a jeśli będzie się na takiej imprezie z przyjaciółmi, to na pewno zabawa będzie bardzo dobra. Taniej i równie wesoło może być podczas powitania Nowego Roku na rynku. Wiele miejscowości, a zwłaszcza większych miast, organizuje tego typu rzeczy. Główną atrakcją wieczoru jest wtedy koncert. Ponieważ na rynku zbiera się sporo osób, to nie jest aż tak zimno, nawet przy minusowych temperaturach. O północy dołączają jeszcze osoby, które bawią się w okolicznych restauracjach, pubach i klubach. Wszyscy razem witają Nowy Rok i oglądają sztuczne ognie.

Grupy przyjaciół decydują się też często na kilkudniowy wyjazd połączony z Sylwestrem. Można na przykład powitać Nowy Rok na Mazurach. Jest tam ładnie, a poza tym nie brakuje różnych możliwości miłego spędzenia czasu. Spacery, narty, sanki, łyżwy, kulig, ogniska to tylko niektóre z nich. Pokoje w pensjonatach i kwaterach prywatnych nie są drogie. Natomiast można również wynająć całą grupą domek, w którym mieści się więcej osób. Oczywiście powinien mieć duży salon, w sam raz na zrobienie tam imprezy sylwestrowej. Jeśli koszty wynajmu i zakupów rozłożą się na kilka lub kilkanaście osób, to wszystko wyjdzie w sumie naprawdę tanio. Bardziej aktywne osoby mogą też pomyśleć o przywitaniu Nowego Roku na nartach. Na Mazurach są dość łagodne i w związku z tym bardzo przyjemne stoki. Żeby jeździć na nich w Sylwestra do późnych godzin nocnych wykupuje się specjalny pakiet, ale zwykle w jego skład wchodzą też jedzenie, picie, możliwość słuchania muzyki, a nawet zdjęcia na chwilę nart i wzięcia udziału w tańcach. Sylwester na nartach z przyjaciółmi to bardzo dobra zabawa.

Udostępnij na:
0
0RelatedPost

Dodaj komentarz