Sylwester na Teneryfie

sylwester na TeneryfieKażdy się zgodzi z tym, że sylwester to wyjątkowa noc, jedyna w roku, dlatego każdy chce uczcić nadejście Nowego Roku w niezwykły sposób, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy noworoczne. Mowa ty głównie o wycieczkach zorganizowanych przez biuro podróży, w szczególności o ofertach dotyczących wyjazdów nie tylko do Paryża, Londynu, Rzymu, ale i o wczasach na Teneryfie, gdzie można wypocząć, a także spędzić udanego sylwestra.

Należy wspomnieć o tym, że jeżeli zależy nam na komfortowym wypoczynku, znacznie wcześniej musimy pomyśleć o rezerwacji miejsc w hotelu. Z pewnością, najtańsze oferty możemy zarezerwować z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem lub wręcz przeciwnie, skorzystać z oferty last minute i wykupić wycieczkę niemalże w ostatniej chwili. Oczywiście, sylwester na Teneryfie możemy spędzić na wiele różnych sposobów, dlatego każdy wśród licznych ofert turystycznych może znaleźć coś dla siebie, zarówno wtedy gdy wita Nowy Rok z ukochaną osobą, samotnie jak i z dziećmi.

Warto dodać, że goście hotelowi będą mogli miło spędzić czas, nie tylko wylegując się na plaży, kąpiąc się w basenach, ale i podczas spaceru po wyspie. Oprócz tego, większość hoteli gwarantuje swym gościom SPA, a także możliwość korzystania z sauny, licznych barów, dyskotek, zabiegów relaksacyjnych. Ponadto, amatorzy sportu mają do swej dyspozycji boisko do siatkówki, koszykówki, siłownię czy możliwość uczestnictwa w zajęciach aerobowych. Nie zapominamy o tym, że w przytulnych restauracjach hotelowych możemy zasmakować wspaniałej hiszpańskiej kuchni, które posiada wielu zwolenników. Nie miej pyszne są regionalne trunki, w tym alkoholowe.

Oczywiście, osoby, które wykupią wycieczkę objazdową po wyspie, mogą także odwiedzić Park Narodowy El Teide, gdzie podczas pokonywania przełęczy podziwiać będą wspaniałe widoki, choćby na wulkan Teise. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas wycieczki sylwestrowej na Teneryfie możemy również zobaczyć wspaniałe czarne klify, mające do 800 m wysokości. Jedną z największych atrakcji na wyspie jest także smocze drzewo, czyli Dragon, które mierzy ponad 17 m. Nie każdy też wie o tym, że Teneryfa jest znana z produkcji znakomitego wina, którego można skosztować po drodze do Loro Parku, gdzie znajduje się rekinarium oraz pingwinarium.

Natomiast zabawa sylwestrowa na wyspie najczęściej odbywa się na plaży, gdzie w rytm skocznej muzyki można miło spędzić czas. Warto wspomnieć o tym, że osoby nielubiące imprez na świeżym powietrzu, mogą przywitać Nowy Rok w kawiarni bądź dyskotece, gdzie szalony sylwester jest także gwarantowany.

Udostępnij na:
0
0Dodaj komentarz