Tani nocleg w Krakowie

Tani nocleg Kraków

Wybierając się do Krakowa na jakiś czas, można zatrzymać się w różnych rodzajach miejsc. Wśród młodych ludzi popularne są schroniska i hostele. Chociaż zatrzymuje się tam sporo osób, pokoje mogą być nawet wieloosobowe, a kuchnia i łazienka są wspólne, jednak raczej im to nie przeszkadza. Być może nawet gdyby mogli sobie pozwolić na nocleg w hotelu, wcale nie mieliby na to ochoty.

Są oczywiście osoby, które cenią sobie komfortowe warunki i dlatego szukają właśnie takich noclegów w Krakowie. Jeśli cena nie gra bardzo dużej roli, to nie ma problemu. Wybór hoteli i apartamentów jest naprawdę spory. Poza tym można pomyśleć o wakacyjnym wynajmie mieszkania. Natomiast okazuje się, że nawet jeśli ktoś szuka niedrogiego noclegu, może pomyśleć na przykład o hotelu. Ceny noclegu są tym niższe, im więcej osób zatrzyma się w jednym pokoju. Dzięki temu jedna osoba może zapłacić już nawet 80 pln za noc i to w hotelu położonym całkiem blisko centrum Krakowa. Najlepsze przykłady to hotele Monika, Panorama, Delta oraz B.A.S. Villa Residence. Jeszcze niższe ceny oferują hotele położone niedaleko lotniska; Fero Express, Bona oraz Kolna. Natomiast jeśli ktoś poszukuje niedrogiego hotelu na Kazimierzu, może spróbować zarezerwować miejsce w hotelu Abel. Za dwuosobowy nocleg można zapłacić już od 200 pln za noc.

Bardzo wygodną pod różnymi względami opcją może być skorzystanie z prywatnych pokoi gościnnych. W Krakowie często mieszczą się one w zabytkowych kamienicach, są wyremontowane i ładne. Wiele z nich ma osobną kuchnię i łazienkę. Dodatkowym plusem jest możliwość wypytania gospodarzy, co naprawdę warto zobaczyć w Krakowie oraz jak tam dojechać. Czasami oferują oni nawet prywatny transport. Zwykle w takich miejscach szybko tworzy się miła, wręcz domowa atmosfera. Można tam nawet przyjeżdżać ze zwierzętami. Koszt jednego noclegu w kwaterze prywatnej położonej blisko Rynku Głównego uzależniony jest od tego, iluosobowy jest pokój. Tak więc za jednoosobowy płaci się około 120 pln, ale za czteroosobowy 210 pln. Daje to ponad 50 pln od osoby. Niedrogie kwatery prywatne można znaleźć przy ulicy Wiślnej. Inne propozycje to POL-TUR, Pod Sikornikiem czy Pod Wawelem. Natomiast już około 100 pln zapłaci jedna osoba za nocleg w LUX najm czy Jodan. Można za to liczyć na naprawdę świetne warunki. Nieco podobne pod tym względem są też pensjonaty. Muszą one zgodnie z przepisami liczyć przynajmniej siedem pokoi. Średnia cena od osoby za nocleg w dogodnej lokalizacji to 50 pln. Dobre przykłady to Gościna Pod Sosną czy Olga.

Udostępnij na:
0
0RelatedPost

Dodaj komentarz